Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası

İkamet Tezkeresi, Oturma İzni için Zorunlu Yabancı Sağlık Sigortasında en uygun teklifinizi hemen alın..

  Adı Soyadı

  Uyruk

  TC veya Vergi No

  Telefon (Zorunlu)

  E-Posta

  Pasaport

  Size Nasıl Cevap verelim ?
  Cep TelefonuE-PostaSMS

   

   

  Yabancı Sağlık Sigortası 11 Nisan 2014 tarihinde beri yürürlükte bir uygulama olarak var olan ve günümüzde son şeklini almış bulunan yabancılar sağlık sigortası; sigorta şirketlerinin de sürekli olarak fiyat çalıştığı branşlar arasında. Türkiye’de ikametin bir şartı olarak getirilen sigorta kapsamında en önemlisi yabancı uyruklu vatandaşlara haklarını tam olarak anlatabilmek.

  Yabancılar İçin Sağlık Sigortası Güvencesi

  Kurumumuza başvuruda bulunan yabancı uyruklu vatandaşlar özel sağlık sigortası yaptırırken onlara sadece bilgi vermemekle kalmıyoruz. İlk etapta onlarca sigorta şirketi arasından sunduğumuz en uygun fiyat ile mutlaka bir teminat bilgilendirmesi yapmaktayız. Yabancı vatandaşlar ülkemizde ikamet izni belgesi olarak sigortayı hızlıca yaptırmak isteseler de amaç onların ülkede sağlık güvencesi ile kalabilmelerini sağlamak. Bu amaçla satın aldıkları sigorta bir belge zorunluluğundan ziyade onların hayati risklere karşı güven içerisinde yaşamalarına imkan vermekte.

  Sigortacınız yabancılar sağlık sigortasındaki uzmanlığını en iyi seviyeye getirmiş bulunmakta piyasa koşullarının üzerinde bir inisiyatif ile sigorta sürecini yürütmektedir. Yabancılar sağlık sigortası için en uygun fiyat için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek isteyebilir, fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.