Allianz Sağlık Sigortası

Allianz Sağlık Sigortası

Hastalık ve kaza sonucu sağlık sorunlarıyla uğraşan hemen her insanın, en iyi şekilde tedavi alması önemlidir. Sağlığınızı ve kendinizi güvence altına almanın yolu ise Allianz sağlık sigortası yaptırmaktır.

Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortası; sigorta poliçesinde yer verilen teminatlar ve limitler kapsamında, kişilerin kaza ya da hastalık sonucu oluşan sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan sigortadır.

Özel sağlık sigortası sayesinde;

 • Kendi doktorunuzu seçebilir
 • Tedavinizi ücretsiz ya da belli limitlerde ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz.
 • Özel sağlık kuruluşlarında sıra beklemeden, ödeyeceğiniz miktarların daha altında bir ücretle, 1 sene boyunca, sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ancak özel sağlık sigortası ile tamamlayıcı sağlık sigortası birbirine karıştırılmamalıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortasında, sigortalı olmanız gerekir. Özel sağlık sigortasında ise, sigortalı olmanıza gerek yoktur.

Allianz Özel Sağlık Sigortası Çeşitleri Nelerdir?

Allianz sağlık sigortası, farklı teminatlarla sigorta olmanıza olanak tanır. Beklenmedik kazalar ya da hastalık sonucu oluşan sorunların yanında, ihtiyacınız olan her türlü tanı ve tedavi işlemleri de yine özel sağlık sigortaları kapsamında gerçekleştirilir.

 • Modüler Sağlık Sigortası
 • Tamamlayıcı sağlık sigortası
 • Vitamin 2E sigortası (yabancı uyruklu vatandaşlar için)
 • Moral Destek Sigortası
 • Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası

Aynı zamanda Allianz tarafından oluşturulmuş bir sağlık sigortanız bulunuyorsa, profesyonel doktor ve hemşirelerin bulunduğu 7/24 görüntülü hizmet olanağından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Allianz Modüler Sağlık Sigortası Nedir?

Allianz modüler sağlık sigortası ile ödeme yüzdelerini, limitleri kendiniz belirleyerek, bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Yatarak ve ayakta tedavi, doğum, diş ve gözlük, ek hizmetler ile bütçenize uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

Sigortaya ek olarak; ücretsiz sağlık danışma hattı, katkı paysız görüntüleme hizmeti, yeni doğan bebeklere hemşire hizmeti ve Allianz bebeği olma şansı sunulur.

Allianz Vitamin 2E Sağlık Sigortası Kimler İçindir?

Ülkemizde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşları kapsayan Allianz vitamin 2E sağlık sigortası; ayakta ve yataklı tedavi olanağı sunar.

Hastalık ve kaza halinde iki dönem halinde; yatarak tedavi, kemoterapi, radyoterazi, diyaliz, küçük cerrahi operasyonlar, ayakta tedavi gibi hizmetler sunulur. Sigorta kapsamında ek hizmet olarak 7/24 canlı destek, rutin sağlık kontrolü gibi hizmetler vardır.

Allianz Moral Destek Sigortası Neden Gereklidir?

Kanser gibi tehlikeli hastalıklarda, kişinin nakit desteğini karşılamak üzere Allianz moral destek sigortası yaptırılır. Sigorta kapsamında teminat limitleri değişkenlik gösterir.

 • 25bin TL teminat limiti
 • 50bin TL teminat limiti
 • 100bin TL teminat limiti
 • 150bin TL teminat limiti

Sigorta kapsamına ilk giriş yaşı olarak en fazla 50 yaş belirlenmiştir. Sigortanın ek hizmetleri içinde diş bakım paketi bulunur. Diş muayenesi, diş taşı temizliği, tek diş röntgen filmi çekimi dışında hızlı ve kolay randevu alınabilir.

Allianz Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası Kimleri Kapsar?

Allians sağlık sigortası paketlerinden bir tanesi; ameliyat ve yoğun bakım gibi en zorlayıcı durumlarda kullanabileceğiniz Allianz nazar boncuğu sağlık sigortası, %90 geri ödeme olanağı ve anlaşmalı kurumlarda 75bin TL limitlidir.

Ameliyat ve yoğun bakım giderlerinin yanında; resmî sağlık kurumlarında ameliyatlı ve yoğun bakım yatış durumlarında, nakit ödeme kolaylığı sağlar. Küçük müdahaleler, ek maddi destek ve yurt içi yatarak tedavi teminatı yanında ek hizmet olarak; diş muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi çekimi sunar.


HEMEN ONLİNE TEKLİF ALIN !

kasko

 

trafik

 

konut

 

sağlık