Hakkımızda

Sigortacınız

Gürbey Sigorta  ilk olarak 2002 yılında uzun yıllara dayanan sigortacılık deneyimlerinden ve geniş müşteri portföyünden yola çıkarak; sektörde en kaliteli ve aktif sigortacılık hizmetini verebilmek amacıyla kurulmuş bir online platformdur.

Sigorta şirketleri yerine müşterisinin temsilcisi olmayı, poliçe satışını değil müşterisini memnuniyetini esas alarak kısa zamanda sektör enlerinden birisi haline geldik. Birden çok sigorta şirketleri iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi çok kullanılan sigorta ürünlerinin yanında; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi farklı birçok sigorta branşında detaylı olarak çalışmasını yürütmektedir.

Sigorta hizmetleri kapsamında karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yaparız. Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz kapsamlı,  donanımlı tam güvenli alışveriş, pratik ve en ekonomik teklif sistemi ile sigorta hassasiyetini öncelik almaktadır. Online teklif ve poliçe oluşturarak, kargo ile ücretsiz gönderimini sağlarız.

Sigorta alanında uzmanlaşmış,  aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmeti vermekte,  her türlü talepte çözüm odaklı hareket etmektedir. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir.

Gürbey Sigorta Aracılık  Hizmetleri faaliyetlerini;  T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetimi altında, T08529-URF1 levha kayıt numarası ile sürdürmektedir.


HEMEN ONLİNE TEKLİF ALIN !

kasko

 

trafik

 

konut

 

sağlık